3887

ліфтів

46

задоволених клієнтів

350

рекламних кампаній

Реклама у ліфтах – доволі популярний формат розміщення, який стабільно допомагає охопити якомога ширшу аудиторію у локальному просторі. Вона вигідна для просування продукту з прив’язкою до місця або за необхідності швидко отримати результат при обмеженому маркетинговому бюджеті. Завдяки тому, що людина в ліфті фокусує увагу на наявних рекламних матеріалах до 60 секунд, це один з найулюбленіших форматів наших клієнтів.

Чим унікальне розміщення реклами у ліфтах з Nokan Media Group? Ми допомагаємо підібрати локально необхідні об’єкти за допомогою адресної програми, відповідально ставимося до контролю якості та оперативно вносимо зміни.

Перевагою реклами у ліфтах є можливості обрати будь-який формат та яскраво презентувати свій продукт чи послугу, оскільки цей напрям реклами не має фіксованих правил щодо розмірів та шаблонів. Ми запропонуємо вам понад 1000 поверхонь для розміщення – черга за вашим креативним підходом до оформлення та презентації рекламної кампанії.

Переваги

n1
Час перегляду інформації триває від 15 до 60 секунд
n2
Цільова аудиторія щоденно звертає увагу на рекламний матеріал
n3
Можливість використання локальної прив’язки – до району чи комплексу
n4
Висока контактність із матеріалом завдяки 1000+ рекламних поверхонь
n5
Можливість почати розміщення у будь-який понеділок місяця
n6
Вибір серед будь-яких форматів реклами без обмежень

Конструкція стендів

ПРИКЛАДИ РЕКЛАМИ У ЛІФТАХ

Реклама в ліфтах Київ

Якщо бюджетность, ефективність і прив’язка до певного району – одні з критеріїв вашої рекламної кампанії, вам потрібна реклама в ліфтах житлових будинків. Безперечною перевагою такого типу розміщення є швидкість проведення рекламної кампанії, віддача від потенційних клієнтів і прямий вплив на продажу при мінімальних фінансових витратах.

Чому реклама в ліфтах ефективною?

Вибираючи розміщення реклами в ліфтах, ви націлюєтеся на максимально широку аудиторію, яка так чи інакше зверне увагу на інформацію. Адже в середньому людина перебуває в ліфті близько хвилини, і при поїздці фокусує увагу на поданих новинних і рекламних пропозиціях, оскільки він так чи інакше відволікається від екрану смартфона. Фахівці компані Nokan Media Group вже 9 років знайомі з ринком рекламних послуг в ліфтах, тому будьте впевнені, що вони підберуть вам тільки ті локальні об’єкти, які необхідні для ефективної промо-кампанії в прив’язці до адресою – наприклад, в будинках, що знаходяться близько до вашому офісу. Адресна програма створюється з урахуванням ваших побажань. Але це ще не все:

  1. Ми працюємо без посередників, тому ціна максимально вигідна для замовника.
  2. Розміщення стендів виконується в згоді з законодавством України, ТСЖ і за погодженням з мешканцями.
  3. Новинні дошки дозволяють визначитися з будь-яким зручним форматом, а також акуратно виглядають. Ми ретельно стежимо за станом поверхонь.
  4. Клієнт отримує детальний фотозвіт про розміщення після установки.
  5. У вас є можливість оплати будь-яким зручним способом, не забувайте про різні акції, знижки та бонусні програми.

Реклама в ліфтах бізнес центрів і житлових будинків – це можливість заявити про свій товар або послугу в межах одного або кількох мікрорайонів або житлових комплексів міста. У вас є можливість викупити рекламу і по всій столиці України. Саме тому реклама в ліфтах міста Київ – це практичність і зручна послуга. Зверніть увагу, що розміщення реклами в ліфтах можливо в будь-якому форматі і розмірі в межах новинної дошки, що дозволяє максимально яскраво презентувати послугу або продукт потенційному клієнту і розробити нетрадиційний макет. Також замовнику пропонується понад 1000 варіантів поверхонь для розміщення реклами, і разом з менеджером вони опрацьовують відповідну адресну програму.

Переваги реклами в ліфтах

У чому ефективність подібної реклами? Зрозуміти це можна на власному досвіді. Практично кожен житель України їздив в ліфті і користується ним від часу до часу. У ліфті зручно ознайомитися з останніми пропозиціями і актуальними акціями, а потім відправитися у справах, запам’ятавши найсвіжішу і актуальну інформацію. Тому:

  1. Часу близько хвилини вистачає, щоб як мінімум запам’ятати, а як максимум – зацікавитися розміщеної інформацією. Аудиторія, якій буде адресована рекламна кампанія, з високою ймовірністю зверне увагу на продукт.
  2. У вас є можливість розмістити рекламу в окремо взятому будинку, районі або по всьому місту.
  3. Ми співпрацюємо з питань реклами в інших містах України. Так, реклама в ліфтах Одеси або іншого великого міста – це можливість роботи з багатомільйонною аудиторією, яка гарантовано буде бачити вашу пропозицію кілька разів в день.
  4. Контактність з матеріалом максимально висока завдяки можливості вибору рекламної поверхні з широкого асортименту.
  5. Розміщення можна починати з кожного нового понеділка місяця.

Актуальні розцінки можна дізнатися на сайті компанії або подзвонити по одному з контактних номерів. Менеджер з задоволенням поспілкується з вами щодо того, скільки коштує реклама ліфті, прийме замовлення і обробить його індивідуально, а вартість буде вирахувана з урахуванням різних факторів: розмірів поверхні, регіону покриття і багато чого іншого.

Послуги