16 200 000+

конвертів надіслано

3324+

задоволених клієнтів

1500

успішних рекламних кампаній

Задаєтесь питанням, чи існує нестандартна реклама, яка 100% дійде до цільової аудиторії? Відповідь: так! Nokan Media Group пропонує розміщення реклами у конвертах із рахунками за житлово-комунальні послуги. Цей формат унікальний тому, що кожний конверт з друкованою рекламною інформацією гарантовано потрапляє у руки адресата. Усі мешканці Києва отримують квитанції, які є фінансовим документом, та привертають увагу. Жодних зайвих витрат бюджету.

З покриттям понад 2 500 000 жителів Києва та гарантованою доставкою з 10 до 20 числа кожного місяця, ми – єдина медіа-агенція в Україні, яка займається таким ексклюзивним розміщенням. Ваші пропозиції отримають максимум уваги, а ви будете впевнені у результаті кампанії.

Ваш результат – наша ціль, тому Nokan пропонує клієнтам індивідуальну розробку адресної програми. Ми врахуємо аудиторію, яка стосується саме вашого бізнесу, та запропонуємо вибірку, яка максимально відповідатиме вашим потребам. Ви також можете орієнтувати рекламну кампанію як на новобудови, так і на будинки старого типу.

ПЕРЕВАГИ

n1
Покриття понад 150 000 квартир та 2 500 000 мешканців Києва
n2
Гарантована доставка конверту з рекламою просто у руки адресату
n3
Гарантія 100% ознайомлення з рекламною інформацією
n4
Відсутність конкуренції та висока ефективність кампанії
n5
Індивідуальні адресні програми з урахуванням цільової аудиторії
n6
Будь-які рекламні носії: буклети, флаєри, візитівки, листівки тощо

Останні рекламні кампанії

Реклама в поштові скриньки

Ринок реклами перенасичений інформацією, і часто рекламні пропозиції залишаються без уваги потенційного покупця. Відчутну роль в досягненні потрібного результату кампанії грає канал доставки повідомлення користувачу. Вибір маркетологів падає на нові способи залучити 100% уваги клієнта до продукту в рекламному полі без конкурентів. Таким каналом просування є доставка реклами в поштові скриньки.  Цей підхід допомагає грамотно вибудувати рекламну кампанію при мінімальних витратах і бути впевненим, що продукт або послугу помітять.

Реклама в конвертах: в чому полягає пропозиція?

Ви напевно чули про це раніше, коли реклама на квитанціях комунальних платежів ставала дедалі популярнішою. До 2019 року підхід змінився, але залишився доступним. Окрему рекламну пропозицію у вигляді флаєра, буклети візитки та ін. Упаковується в конверт з щомісячними квитанціями за комунальні послуги і доставляється в кожну квартиру. Подібний спосіб ефективний, оскільки, згідно з дослідженнями, людина схильна приймати рішення про покупку товарів, перебуваючи в тихій домашній обстановці. При відкритті конверта, де будуть лежати ваші пропозиції, людина спокійно розгляне товар і запам’ятає його переваги. Реклама в поштові скриньки в Києві допомагає поділитися новинами та акціями свого бізнесу з аудиторією чисельністю в 2 500 000 чоловік. І це канал, в якому немає конкурентів, оскільки в конверт не пакують перехресні рекламні пропозиції. З компанією Nokan доставка реклами в поштові скриньки гарантована статусом національного оператора за даним типом розміщення. Ми гарантуємо відповідальність та своєчасність доставки квитанцій разом з рекламними пропозиціями в акуратній упаковці, щоб викликати у потенційного клієнта тільки позитивні емоції.

Як працює реклама в конвертах?

Якреклама в конвертах може допомогти в розвитку бізнесу? З її допомогою ви заявите про нові події, акції, товари, послуги, привернете увагу клієнтів і піднімете продажі. До того ж, такий тип реклами буде сприйнятий з позитивної точки зору, оскільки він подається цілісною пропозицією разом з щомісячним фінансовим документом. Конверт з рекламою проходить наступні етапи:

  1. Після друку і сортування квитанцій на оплату комунальних послуг, їх доставляють в спеціальні пакувальні центри.
  2. Квитанції і рекламні матеріали вкладаються і запечатуються в спеціальні конверти компанії «Nokan».
  3. Упаковані конверти передаються в центри доставки в 10 районах міста. Звідси кур’єри, штат яких налічує 1500 осіб, доставляють квитанції за адресами.

Так працює адресна доставка реклами по поштових скриньках 1 500 000 квартир Києва, незалежно від погодних умов або людського фактора, які зазвичай впливають на проведення традиційних рекламних кампаній по типу роздачі листівок в громадських місцях.

Вигоди співпраці з «Nokan»

Співробітники компанії володіють 10-річним досвідом роботи в рекламній сфері, тому підходять до запиту чітко і професійно. Після отримання заявки, запит обробляється менеджером і розглядається індивідуально, щоб сформувати відповідні адресні програми на поточний місяць або найближчі можливі терміни. До вигоди розміщення реклами з Nokan відносяться:

  1. Доступний спосіб донесення пропозицій споживачеві – від 30 копійок за одну квартиру. Більш докладно про те, скільки коштує реклама в конвертах, можна дізнатися у менеджера, зателефонувавши за номером, вказаним нижче.
  2. Повний захист клієнтів від крос-пропозицій конкурентів, що виключає можливий відтік аудиторії.
  3. 100% гарантія доставки вашої реклами за адресою в обумовлені терміни.

Бажаєте привернути увагу до акційної пропозиції, збільшити обсяг продажів або просто отримати нових лояльних бізнесу клієнтів? Ми допоможемо розповісти про ваші переваги і заявити про себе на весь Київ. Замовляйте доставку конвертів з рекламою і квитанціями комунальних платежів у столиці. Отримати детальну інформацію можна за телефоном (044) 229-76-48. Співпраця з «Nokan» допоможе зменшити ризики і оптимізувати маркетинговий бюджет. Телефонуйте вже зараз, і незабаром потенційні клієнти отримають конверт з вашими рекламними пропозиціями.

Послуги