Реклама в будинках значить, що рекламне повідомлення буде доставлено просто до місця, у якому ви живете. Як це відбувається? Чи доносять вам рекламу до рук? Про все розповімо по порядку.

  • Реклама в конвертах з комунальними платежами – це унікальний формат від компанії Nokan Media Group, який означає, що потенційному покупцеві разом з його щомісячними квитанціями за сплату комунальних послуг прийде рекламна листівка – або будь-який інший рекламний формат. Листівка разом з квитанцією буде запакована у фірмовий конверт, який доставляється до поштового ящика. Людина отримує конверт у 100%, що є найвищим показником серед будь-яких інших форматів реклами.
  • Реклама на холбордах – тобто, широкоформатних дошках – розташовується поблизу конс’єрж-сервісів або ліфтів у преміальних будинках та житлових комплексах. Людина обов’язково помітить інформацію, яка буде презентабельно подана на рекламному полотні. Це формат, який підійде до просування конкретного продукту конкретному класу людей.
  • Реклама у ліфтах на дошках оголошень підійде вашому бізнесу, якщо ви хочете максимально швидко охопити велику аудиторію у прив’язці до району, але при цьому економите бюджет. Цей формат реклами привабливий ще і тому, що у ліфті людина зможе спостерігати оголошення до 30 секунд, що підвищує шанси на майбутню покупку,

Переваги:

n1
Вибір серед точкового розміщення та дуже контактних форматів
n2
Присутня можливість обрати унікальні формати, у яких буде відсутня конкуренція
n3
Презентабельність та дотримання усіх правил доставки та розміщення матеріалів
n4
Швидка заміна матеріалу у разі пошкодження макету
n5
Макети такої реклами можуть розроблятися спеціально для вас
n6
Людина отримає нову інформацію у зручному для неї місці, отже, довіра підвищиться

Послуги