35 км

пляжної лінії

> 200

пляжних кабінок

> 5 000 000

відпочиваючих у сезон

На дворі літо, і ви маєте, що запропонувати клієнту в цей спекотний сезон? Зверніть увагу на сезонне розміщення реклами на кабінках Києва, Одеси, Бердянську та Херсонської області. На пляжі яскраві та цікаві рекламні кампанії привертають активну увагу широкої аудиторії.

В середньому відпочинок 1-ї людини біля водойми триває 3-4 години, і весь цей час рекламна інформація знаходиться в полі її зору, вона контактує з кабінкою та бачить розміщену інформацію як із води, так і безпосередньо на пляжі.

Щодня вашому бренду гарантована багатотисячна аудиторія, адже як вдень, так і ввечері на пляжах та набережних знаходиться потік перехожих та відпочиваючих, широко розвинена інфраструктура, пропонуються розважальні послуги для дорослих і дітей, працюють кафе і ресторани. Вас побачать, а ваші послуги будуть асоціювати з приємними спогадами та чудовим настроєм.

Нагадуємо, що пляжний сезон триває з травня по вересень, і у цей час ви можете активно включатися у розміщення реклами на пляжних кабінах. Nokan Media Group гарантує моніторинг цілісності рекламного носія. 3 рази на місяць наша команда перевіряє якість розміщення. Індивідуально за бажанням ми можемо розробити та організувати для вас нестандартну рекламну кампанію на пляжах та у зонах відпочинку.

Обирайте брендування пляжних кабін та аудиторію більше ніж 5 000 000 відпочиваючих.

Переваги

n1
Реклама на пляжах Києва, Одеси, Бердянську та Херсонської області
n2
Аудиторія – більше 5 000 000 відпочиваючих
n3
Моніторинг цілісності рекламного носія 3 рази на місяць
n4
Організація та проведення додаткових нестандартних рекламних кампаній на пляжах

Наші пляжі

Київ

Одеса

Наші проекти

Брендування пляжних кабін Київ, Одеса

Пляжі Києва і Одеси, а також Бердянська і міст Херсонської області – це відмінне місце для розміщення яскравих і привертаючих увагу рекламних пропозицій. Саме на пляжах України відпочиваючі проводять більшу частину часу влітку і зчитують інформацію без додаткового втручання промоутерів і нав’язування. Чому реклама на пляжі вигідна, в яких випадках варто йти на такий крок, і чому саме наша компанія стане надійним партнером у даному напрямку, можна дізнатися з інформації, наданої нижче.

Переваги пляжної реклами

Компанія Nokan Media Group пропонує своїм клієнтам брендування пляжних кабін як альтернативну послугу для реклами в літній період з травня по вересень. У цей період:

  1. Людина відпочиває, розслабляється і схильна до засвоєння яскравої та цікавої інформації.
  2. Тривалість його перебування на пляжі в середньому становить не менше 3-4 годин, тобто, інформація про товар потрапить на очі клієнту мінімум кілька разів.
  3. Кожен відпочиваючий на пляжі мінімум 2 рази побачить вашу пропозицію – при вході і виході з кабіни. В подальшому рекламна пропозиція ще кілька разів потрапляє в поле зору, оскільки добре проглядається з будь-якої точки пляжу і берегової лінії.
  4. Товар або послуга в рекламній кампанії будуть асоціюватися у людини з хорошим настроєм і позитивними емоціями.
  5. У великих містах пляжі відвідує не менше 5 000 000 чоловік за сезон, тому вашу рекламну пропозицію побачать і запам’ятають багато тисяч чоловік.

Наша компанія не просто виконує розміщення реклами на пляжних кабінах, але відповідає за якість виконаної роботи. Ми перевіряємо стан кабін 3 рази в місяць і стежимо за тим, щоб ваша інформація залишалася помітною, читабельною, актуальною і зберігала свій первісний вигляд.

Послуги