19

локацій

10 років

- строк служби

Рекламні установки на дахах дають беззаперечну перевагу над іншими. Про вас знатимуть, вас помітять, вас запам’ятають, на вас будуть орієнтуватися. З Nokan ви маєте можливість розмістити дахову рекламу на будинках, ЖК чи інших спорудах на ваш вибір та забезпечити потік зацікавлених клієнтів, які побачать пропозицію та не зможуть пройти повз неї.
Цікавим варіантом є можливість комбінувати технології у процесі монтажу конструкції. Ви можете розмістити на даху рекламу з об’ємними літерами та електронним чи світлодіоїдним табло, щоб бути ще помітніше та виділитися навіть з-поміж дахових установок.

Nokan Media Group розміщує дахові установки на верхніх перекриттях будівель. Всі конструкції виконані з металевого профілю, оснащені надійним каркасом та несучою конструкцією. Монтаж рекламних установок на дахах здійснюється за допомогою автовишок, автокранів або промислових альпіністів. Можете бути спокійними за якість виконання роботи – ми зацікавлені у тому, щоб ваша реклама виглядала стильно та була абсолютно безпечною для людей та середовища.

Обирайте дахову установку для виразного стилю вашого бізнесу. Запам’ятовуйтеся та забезпечуйте собі статус серйозного гравця на ринку та переможця серед інших рекламодавців.

Наші об'єкти

Дахові рекламні установки

Будь-яка людина, навіть не пов’язана зі світом реклами, погодиться, що дахові рекламні конструкції мають масу переваг. Перш за все, вони кидаються в очі всім жителям міста завдяки красивому дизайну і масштабам. Звернувшись в Nokan, ви можете вже зараз розмістити свою пропозицію на висотних будинках, ЖК або інших спорудах, в залежності від побажань і запитів бізнесу.

Пропозиція від Nokan Media Group

Продукція, що виготовляється нами: дахова вивіска для реклами може поєднувати в собі відразу кілька технологічних особливостей, що дає широкі можливості при виготовленні і монтажі конструкції: ми можемо використовувати електронне світлодіодне табло, об’ємні букви, підсвічування і ряд інших деталей, що створюють загальний образ об’єкта. Клієнт може бути абсолютно спокійний, адже виготовлення дахових установок поєднує в собі останні трендові пропозиції, стиль і міцну збірку. Така реклама приверне клієнтів і викличе інтерес до вашої пропозиції, а значить, всі витрати будуть виправдані.

Переваги дахової установки

На дахові установки ціна може бути узгоджена після уточнення ряду нюансів: вибір місця розміщення, уточнення потенційної аудиторії і т.д. Уточнити деталі можна, зателефонувавши консультанту по одному з вказаних на сайті номерів. Ось чому варто придивитися такому розміщенню:

  1. Дизайн розробляється індивідуально відповідно до корпоративного стилю бізнесу, що зробить бренд впізнаваним і гарантовано підвищить його престиж.
  2. Дахова установка розташовується так, щоб її помітили, а значить, збільшує охоплення. Крім того, яскравий дизайн стане навігаційним орієнтиром для населення, а значить, про вашу компанію будуть говорити.
  3. Розмір може бути практично будь-яким, текст буде добре читатися і сприйматися населенням міста.
  4. Можливість підсвічування робить конструкцію цілодобовим рекламним об’єктом.
  5. Даний вид конструкції може стати не тільки піар-ходом, але також підійде в якості інформаційного носія – орієнтира на офіс компанії, наприклад.

Часто до мінусів установок відносять ціну. Але ми готові запропонувати клієнтам максимально вигідні варіанти. Крім того, професійна робота команди менеджерів і монтажників дозволяє не тільки окупити всі витрати, але і підвищити прибуток компанії в найкоротші терміни. Плюс залучення якісно нової аудиторії зробить дохід не одноразовим, а постійним. Телефонуйте і уточнюйте деталі розміщення, а ми подбаємо про те, щоб воно відповідало статусу і рівню вашого бізнесу.

Послуги