2100

автомобілей у базі

8

видів авто

Реклама на автомобілях – це ефективний спосіб заявити про свою компанію, посилити ефект присутності бренду на ринку, підвищити впізнаваність продукту чи бренду та попит на ваші послуги. Такий формат постійно знаходиться на виду, особливо у пасажирів авто, тож зверніть увагу при виборі рекламних розміщень для своєї цільової аудиторії.

Брендування доступне у двох варіантах: як приватного авто, так і вантажних автомобілів, тому для вас є широкий спектр вибору, в залежності від рекламного звернення. Ми допоможемо вам визначитися з метою рекламної кампанії та підберемо ті автівки, які передадуть суть реклами та донесуть її до аудиторії. Зверніть увагу, що цей формат дуже вигідний, адже ви вкладаєте гроші в постійну рекламну кампанію, яка потребує коштів лише при брендуванні – а потім працює вже на вас.

У спостерігача, пасажира, водія та перехожого, якому щодня потраплятиме на очі ваша реклама, складеться позитивне враження про велику компанію, яка широко заходить на ринок та веде активний бізнес.
Жодних додаткових витрат – брендуйте авто та отримуйте клієнтів.

Переваги

n1
Ефективний спосіб посилити присутність бренду, підвищити впізнаваність та попит
n2
Складається враження, що ваш бізнес активно розвивається та росте
n3
Доступне брендування приватних авто та вантажівок
n4
Витрачаєте гроші один раз, а результат отримуєте без додаткових витрат

приклади розмiщення

Брендування авто Київ

Швидким і ефективним способом заявити про свою компанію, прорекламувати послугу або продукт є брендування транспорту. Автомобіль завжди знаходиться на виду, тому додаткові яскраві акценти і нестандартне оформлення гарантовано будуть кидатися в очі іншим водіям, пішоходам, пасажирам і так далі. Вартість подібного типу реклами невелика, особливо з огляду на ефективність такого розміщення.

Чому обклеювання авто може принести успіх?

Наша компанія пропонує брендування авто в Києві кількох видів, включаючи вантажні та легкові транспортні засоби. Ми розміщуємо рекламу на авто таких типів транспорту:

 • особистому автомобілі;
 • корпоративному транспорті;
 • комерційному транспорті;
 • вантажних автомобілях.

Широкий вибір спектра обклеювання автомобіля рекламою дозволяє задовольнити запити клієнтів незалежно від дизайну транспортного засобу. Наші фахівці розроблять рекламну пропозицію, допоможуть вибрати правильний вектор рекламного посилання і донести його суть до широкої аудиторії. Варто відзначити, що брендування машини – це правильний крок для широкого просування бренду або товару, оскільки гроші в обклеювання авто вкладаються всього раз, а реклама при цьому працює щодня і цілодобово протягом тривалого часу, залучаючи нових клієнтів і приносячи дохід. У стороннього спостерігача, будь то пішохід, пасажир або водій, побачивши авто в кольорах бренду складається думка про серйозність компанії, власники якої відповідально ставляться до своєї справи і широко заходять на ринок послуг міста. Авторитет і хороша репутація в бізнесі безцінні, а ми при цьому можемо назвати їх точну ціну – це вартість бронювання авто. Додаткову інформацію можна дізнатися за контактними номерами, вказаними на сайті.

Переваги брендування автомобілів

Обклеювання авто рекламної плівкою приносить безліч переваг не тільки бізнесменам, але також досвідченим власникам солідних компаній. Доказом тому є позитивні відгуки наших клієнтів, вже скористалися цією послугою. Виходячи з їх досвіду і нашої роботи, можемо говорити про наступні конкурентні переваги цього виду рекламної кампанії:

 1. Обхват аудиторії статичної реклами на площинах обмежене, а бюджет при цьому порівняно високий. Брендування автомобілі, ціна якого значно нижче, дозволяє зробити рекламу динамічною і значно збільшити охоплення потенційних клієнтів.
 2. Статус і імідж для компанії – це важливий аспект ефективної діяльності. Підтримка позитивної думки про себе можлива тільки за умови постійного перебування на увазі. Таким чином, транспортний засіб з квітами бренду вирішує важливі іміджеві питання як на старті просування продукту, так і в цілому для бізнесу.
 3. У порівнянні з іншими видами зовнішньої реклами, обклеювання транспортного засобу – це дійсно недорогий варіант розміщення.
 4. Процес видозміни зовнішнього вигляду машини займе мінімум часу і за бажанням може відбуватися безпосередньо в присутності замовника (за погодженням часу).
 5. Наші співробітники пропонують будь-які форми і колірні відтінки рекламного макету. Можна створити звичайний логотип, що приклеюється до дверцят або капоту, або ж розробити великий кольоровий банер. Макет можуть допомогти розробити фахівці нашої компанії.
 6. Приємним нюансом є можливість не брати додаткових дозволів на обклеювання.
 7. Обклеювання стане додатковим захистом автомобіля від зовнішніх подразників у вигляді корозії і подряпин.

Ми виконуємо брендування авто в Одесі, Києві, Харкові та Дніпропетровську. Подаруйте своїй компанії шанс стати ще більш впізнаваною. Це не тільки принесе вам нових клієнтів і додатковий дохід, але також посилить позиції бренду в регіоні. Співпраця з нами – це можливість створити позитивне враження про компанії при мінімумі витрат.

Переваги роботи з Nokan

На завершення варто зазначити деякі плюси для клієнта від конкурентних переваг, запропонованих нашими співробітниками:

 1. Ми не просто беремо гроші за послугу, але створюємо дійсно працюючу рекламу. Яскрава і помітна, вона викликає позитивні емоції і бажання скористатися рекламованої послугою або купити товар.
 2. Такий тип брендування за невеликі гроші дасть стабільне зростання доходу. Завдяки грамотній розробці дизайну бронювання кількість покупців буде неухильно зростати.
 3. Навіть якщо ваша компанія тільки робить перші кроки, брендування – це правильний крок, адже так можна підвищити впізнаваність бренду в короткі терміни.

Телефонуйте вже зараз, ми допоможемо вирішити всі труднощі, відповімо на додаткові питання і разом приймемо рішення в залежності від запитів вашого бізнесу.

Послуги