375

готових рішень

5

міст України

Стандартні рішення для реклами більше не варіант? Гайда випробовувати нові шляхи рекламних розміщень. Дружня та креативна команда Nokan готова на все, щоб виготовити незвичну, цікаву конструкцію для реклами, арт-об’єкт, від якого перехоплюватиме подих! Бажання зробити фото чи селфі зростуть у сотні разів, а перехожі, гості свят чи фестивалей, тематичних днів або просто жителі та гості міста захочуть бути поруч з вашою креативною рекламою.

Що для цього потрібно? Лише ваша уява та наші можливості. Ми підготуємо інсталяцію, яка запрацює у будь-якому місці, вистоїть у будь-яку погоду та знайде відгук у кожному серці.
Формат рекламної арт-інсталяції – об’ємний 3D. Це зроблено для того, щоб вона ефектно виглядала з будь-якого боку та була помітною. До речі, такий варіант розміщення чудово зчитується на відстані до 100 метрів, адже розміри конструкції залежать лише від вас та можуть приємно здивувати.

Розміщення можливе у прив’язці до святкових днів, вечірок, визначних дат абощо. Це чудовий варіант для фотозони, щоб потенційні клієнти долучалися до вас та вашого продукту активніше, та несли ваш бренд у соціальні мережі і якомога більше поширювали рекламний меседж.

Приклади розміщення

Рекламні арт-інсталяції

Традиційна реклама давно перестала залучати велику увагу клієнтів. Саме тому власники компаній шукають нові нетрадиційні підходи для розміщень. Ковтком свіжого повітря можуть стати рекламні арт-інсталяції. Представлені на виставках, на вулиці, в приміщеннях, торгових центрах та інших місцях масового скупчення людей, вони гарантовано привернуть до себе увагу.

Пропозиція від компанії Nokan

Дружний колектив креативних фахівців компанії Nokan готовий запропонувати замовникам ряд конкурентних переваг арт-інсталяцій:

  1. Індивідуальний підхід до всіх клієнтів і виконання їх побажань.
  2. Над замовленням працюють професійні майстри.
  3. Якість робіт відрізняється високою якістю і опрацюванням всіх найдрібніших деталей.
  4. Максимально доступні ціни.

Крім того, ми готові виготовити дійсно цікаву і незвичайну конструкцію, яка відображатиме концепцію вашого бізнесу і рекламне посилання. Арт-об’єкти, створені нашими майстрами, викликають захоплення, а біля вуличних рекламних стендів будуть зупинятися перехожі та потенційні клієнти для фотографій і Селфі на їх фоні. З нами реклама виходить на новий рівень – креативний і цікавий.

Це потрібно саме вам

Виробництво рекламних конструкцій з нами – це можливість достукатися до уваги користувачів. Арт-інсталяції можуть бути встановлені як на вулиці, так і в приміщенні, що дає широкі можливості для реалізації різних ідей. Завдяки об’ємності 3D фігур це не просто звичайна реклама, а скоріше креативна майданчик і фотозоні. Побачити її можна з відстані більше ста метрів, що гарантовано приверне увагу людей і змусить їх підійти ближче, щоб розглянути конструкцію – а значить, запам’ятати інформацію.

Виготовлення рекламних конструкцій можливо індивідуально для установки на святі, вечірці або з прив’язкою до певної дати або місцевості. Таким чином, ненав’язлива реклама точно стане об’єктом особливої ​​уваги, фотографії з нею розійдуться по соціальним мережам, охоплення аудиторії підвищиться в рази.

Де можна використовувати?

В цілому, монтаж рекламних конструкцій можливий скрізь, незалежно від діяльності клієнта. Наші майстри виконають розрахунки, створять дизайн і зроблять все, щоб спрацювала головна задача реклами – залучення нових потенційних клієнтів до пропонованого товару чи послуги. Наведемо лише кілька прикладів, де рекламні конструкції для приміщень і вулиць будуть доречні:

  1. Наші майстри можуть виконати індивідуальне замовлення для показу рекламного об’єкта на арт-виставці.
  2. Для створення особливої атмосфери можна провести спеціальний рекламний захід в певному стилі з використанням арт-конструкцій.
  3. При презентації нового продукту використання арт-інсталяцій допоможе не тільки підвищити імідж компанії, але також посилити інтерес до рекламованої продукції.
  4. Унікальні зовнішні конструкції – це можливість не загубитися в світі стандартною і багато в чому нудною реклами. Зробіть свою пропозицію не тільки яскравим, але і ексклюзивним, що викликає, впадає в очі.

Масштабність і оригінальність подібного рекламного ходу складно переоцінити, але залишається ще одне питання: чому це працює?

Арт-об’єкти: що це таке і чому це працює?

З появою мас-медіа реклама вийшла на новий рівень, але заходити в соціальні мережі користувачів потрібно ненав’язливо, щоб потенційний покупець сам зацікавився продукцією компанії. Таку проблему вирішує арт-інсталяція, тому що вона сприймається як частина ландшафтної забудови міста, декор або фотозоні, але при цьому залишає в свідомості інформацію саме про вашу компанію і пропонований товар.

Послуги