Уніпол: вибір переможців

Сьогодні уніполи набирають популярність швидкими темпами. В даному випадку визначальними факторами зростаючого інтересу стали доступна ціна і висока ефективність їх використання. Вони значно перевершують в конкурентних сильних сторонах традиційні бігборди . Що ж ми можемо запропонувати?

Переваги використання уніполу

Вартість цього зовнішнього вигляду реклами повністю виправдана його високою ефективністю і окупністю. Перш за все, можна назвати такі переваги:

  1. Можливість установки в місцях великої кількості людей: дорожні розвилки, парки і площі, автостради.
  2. Але набагато важливіше – це унікальний формат. Три рекламні площини дозволяють показувати рекламну пропозицію з охопленням в 360 градусів, тобто її будуть бачити всі потенційні споживачі в радіусі зорової видимості.
  3. Таким чином, з огляду на розцінки, слід особливо виділити уніпол, адже клієнт платить гроші за рекламу, яку видно відразу з усіх боків, а не тільки з однієї.
  4. Підсвічування дозволяє працювати уніполу в будь-яку погоду і час доби. Крім того, воно гарантує видимість рекламного пропозиції здалеку.

При цьому, слід пам’ятати, що максимальний ефект від розміщеної реклами можливий тільки при професійному підході до її розробки і виконання.

Чому саме ми?

Ми працюємо безпосередньо з клієнтом, що забезпечує максимально вигідну ціну без необхідності оплати послуг посередників. Звернувшись до нас, клієнт може бути впевнений у своєчасному виконанні замовлення, можливості надання допомоги професійних консультантів і використанні тільки найсучасніших, якісних матеріалів, що забезпечують довговічність конструкції. Шукаєте найвигідніше місце для розміщення рекламного пропозиції? Телефонуйте вже зараз, і ми зробимо дуже привабливу пропозицію.

Переваги:

n1
Можливість установки в місцях великої кількості людей
n2
Три рекламні площини демонструють пропозицію з охопленням в 360 градусів
n3
Клієнт платить гроші за рекламу, яку видно відразу з усіх боків, а не тільки з однієї
n4
Підсвічування дозволяє працювати уніполу в будь-яку погоду і час доби
n5
Площину добре видно як з проїзної частини, так і з пішохідної
n6
Довговічна конструкція, за станом якої ми спостерігаємо та дбаємо

Послуги