Рекламні щити Київ

Ефективність реклами багато в чому залежить від її професійного розміщення. Наша компанія пропонує замовити рекламний щит. Звичайно, сьогодні використовується багато засобів для просування, але яскраві, ілюстровані щити як і раніше залишаються незамінними. Їх переваги складно оскаржити, перш за все – це:

  1. Барвистість.
  2. Гнучкість розміру.
  3. Привабливість.
  4. Помітність з великої відстані.
  5. Широке поле для творчості маркетологів.

Звичайно, це впізнаваний і популярний рекламний ресурс. При цьому , розцінки на замовлення дуже прийнятні. З якою ж метою їх можна використовувати?

Для кого підійде оренда рекламних щитів?

Подібний вид реклами дуже популярний через своїх сильних конкурентних переваг. Так, його можуть замовити:

  1. Клієнти, що бажають підвищити продаж свого товару або послуги, що надається в окремо взятому регіоні.
  2. Рекламний щит може бути встановлений в будь-якому зручному місці. Наприклад, біля торгового центру, на узбіччі дороги і т.д. Це дозволяє впливати саме на цільову аудиторію, якій цікаво дану пропозицію.
  3. Крім того, рекламний щит може бути використаний для оригінально привітання. Коли ціна – це не суттєвий показник, можна зробити дійсно незабутній подарунок, який побачать тисячі людей. Подібне привітання стане актуальним на день народження, при привітанні з весіллям або народженням дитини і в ряді інших випадків.

Звичайно, перш за все – це можливість заявити про себе і своєї компанії. Телефонуйте вже зараз і ми обговоримо всі деталі, зробивши дуже вигідну пропозицію, яке задовольняє саме ваш рекламний запит.

Рекламні щити: виготовлення і ціна

Стандартний рекламний щит має розміри 3х6 метрів. При цьому , вартість розраховується з огляду на побажань клієнта про їх зміну і ряду інших чинників. Ми зі свого боку гарантуємо використання тільки якісних матеріалів, що сприяють максимально довгої службі щита.

Переваги:

n1
Популярний формат реклами
n2
Можливість швидкого встановлення та переміщення
n3
Можливість встановлення у конкретному місці, де необхідно підвищити вплив на цільову
n4
Надійність конструкції, перевірена часом
n5
Можливість зробити привітання на рекламному щиті
n6
Оптимальне співвідношення "ціна-якість"

Послуги