Піллари Київ

У сучасному житті піллари є досить поширеним видом зовнішньої реклами. Такі конструкції мають внутрішнє підсвічування, практичні і дуже зручні. Мають форму тумби, дозволяють розміщувати, крім рекламних постерів, і інші всілякі інсталяції.

Піллар реклама

Розмір поля на пілларах досить великий і становить в стандартному вигляді 1,4х3 м. Ціна даної конструкції безпосередньо залежить від її зовнішнього вигляду і місця розташування. Форма рекламної тумби може бути як трикутної, так і круглої. Найчастіше піллари встановлюються в місцях, де постійно проходять люди: поруч з пішохідними переходами, біля входів в метро і зупинок міського транспорту, уздовж проспектів і жвавих центральних вулиць. Вартість замовлення може значно відрізнятися в залежності від того, з яких матеріалів виготовляється тумба.

Основні переваги розміщення реклами на пілларі

Існує певний ряд умов, завдяки яким даний формат рекламної компанії призводить до успішного процвітання бізнесу. Безперечними перевагами піллара є:

  • Прийнятні розцінки,
  • Можливість залучати увагу різних цільових груп людей як в денний, так і в темний час доби завдяки наявності підсвічування,
  • Довговічність і практичність конструкції дозволяють використовувати її з максимальною ефективністю.

Переваги:

n1
Мають внутрішнє підсвічування, практичні і дуже зручні
n2
Мають форму тумби, на якій розміщуються різні формати реклами
n3
Форма тумби може бути трикутною та круглою
n4
Найчастіше піллари встановлюються в місцях, де постійно проходять люди
n5
Вартість замовлення може значно відрізнятися в залежності від того, з яких матеріалів виготовляється тумба
n6
Добре видна здалеку завдяки підсвітці

Послуги