Лайтбокси Київ

Ефективність лайтбоксів обумовлена ​​яскравістю та універсальністю, адже вони підходять як для зовнішньої, так і для внутрішньої реклами. Конструкція зовні досить проста – світловий короб з рекламною інформацією у вигляді графіки або текстового поля.

Лайтбокси на замовлення: де можна використовувати?

Наша компанія спеціалізується на різних видах реклами і має великий досвід і професіоналізм. Ми гарантуємо розробку яскравої і естетичної конструкції, а також якість використовуваних матеріалів. Кожне замовлення розглядається індивідуально з урахуванням побажань клієнта. Наші співробітники можуть розмістити лайтбокси в наступних місцях: міські вокзали; аеропорти; метро; уздовж траси; фасадні будівлі і інші місця, зазначені кліентом. Даний вид реклами відмінно підходить для залучення уваги потенційних клієнтів, тому може використовуватися в якості вивіски, наприклад, для кафе, ресторану, магазину або салону краси. Вартозвернути увагу, що інформація, яка виводиться лайтбоксом, легко змінюється, тому при змінах можна легко виправити текст (наприклад, замінити ціну або вказати акцію). Для цього досить виконати замовлення на новий друк, і майстер зробить усі зміни.

Лайтбокси Київ: виготовлення і використовувані матеріали

Розцінки на даний вид реклами повністю залежать від використовуваних матеріалів і побажань клієнта. В даному випадку є кілька варіантів: якщо вартість мінімальна, можна скористатися люмінесцентними джерелами освітлення. Це досить просто і не потребує великих фінансових вкладень. Прихильникам практичних варіантів підійде варіант зі світлодіодами. Коли потрібні лайтбокси нестандартної форми, найкраще використовувати неонові лампи. Корпус також може бути виготовлений з різних матеріалів – пластику або полікарбонату. Якщо потрібен бюджетний варіант, відмінно виконає свої завдання корпус з оцинкованої сталі. Зазвичай лицьова сторона виготовляється з полікарбонату або акрилу, а панелі встановлюються і закріплюються на алюмінієвому профілі. Це гарантує максимальну прочність.

Купити лайтбокси: ціна в Одесі і інших містах Украіни

Дізнатися вартість лайтбоксу, а також отримати професійну консультацію і відповіді на додаткові питання можна, зателефонувавши по одному з номерів, вказаних на сайті. Ми готові запропонувати клієнтові найвигідніші варіанти співпраці. Телефонуйте вже зараз.

Переваги:

n1
Підходять як для зовнішньої, так і для внутрішньої реклами
n2
Може використовуватися в якості вивіски
n3
Інформація, яка виводиться лайтбоксом, легко змінюється
n4
Корпус також може бути виготовлений з різних матеріалів - пластику або полікарбонату, в залежності від цілей бюджету
n5
Розцінки на даний вид реклами повністю залежать від використовуваних матеріалів і побажань клієнта
n6
Даний вид реклами відмінно підходить для залучення уваги потенційних клієнтів

Послуги