Рекламні білборди Київ

Ціна реклами на білборді визначається безліччю факторів. Перш ніж замовити послугу даного типу, необхідно уточнити основні моменти і надати вичерпну інформацію щодо їх розміщення. Даний вид послуг дуже практичний і результативний.

Реклама на білбордах у Києві

Варто враховувати той факт, що вартість розміщення реклами буде тим вище, чим ближче вона до центру міста і великих скупчень людей (жваві перехрестя, світлофори, парки відпочинку). Ціна однозначно знижується на терасах і районних центрах. Якщо ви плануєте придбати кілька білбордів в Києві або будь-якому іншому місті, можна розраховувати на знижку, яка безпосередньо залежить від кількості і періоду експонування. Чим більша кількість закупівлі і довше встановлюється термін, тим дешевше стає замовлення.

Виготовлення білбордів в Одесі

Білборди в Одесі так само, як і в інших містах нашої країни, можна отримати додаткову знижку, якщо один клієнт купує велику кількість площин персонально, що називається ексклюзивним розміщенням. Виготовлення конструкцій чітко обумовлюється із замовником до найдрібніших подробиць. Компанія прагне, щоб ефективність проведеної роботи була максимальною на всіх етапах її виконання.

Оренда білборда: ціна

Коли здійснюється оренда білборда, враховуються основні моменти. Зелені насадження не повинні закривати собою рекламний щит, крім того, співробітники компанії враховують місце розташування найближчих споруд, визначають можливість хорошого огляду протягом запланованого проміжку часу. Важливо наявність підсвічування, якщо це необхідно. Розцінки сторін «А» або «Б» можуть відрізнятися, якщо площину стоїть під кутом до автостради, в інших випадках їх вартість зрівнюється і приблизно однакова.

Переваги:

n1
Найпоширеніший тип рекламної конструкції
n2
Доступний у багатьох локаціях, тому має високу контактність
n3
Добре видний здалеку та має підсвітку у темний час доби
n4
Зручний для друку та монтажу
n5
Зазвичай розташовується уздовж дороги, тож водії та пасажири звертатимуть увагу
n6
Велике адресне покриття

Послуги