67

конструкцій

17462,12 м2

рекламних площин

86

успішних рекламних кампаній

Ми розміщуємо брандмауери у Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі на фасадах будинків та будь-яких інших будівель у потрібному вам форматі. Бажаєте нестандартний розмір, щоб реклама запам’яталася надовго та захоплювала подих? Тоді варто обрати рекламу на брандмауерах.

Які переваги такого розміщення надає Nokan? Наш рекламний банер може бути виконаний у будь-якому розмірі та розміщений на фасаді з потрібної вам сторони. Він працюватиме 7 днів на тиждень та буде оснащений освітлювальними приладами високої якості, завдяки чому стане помітним навіть у темний час доби та залишиться у пам’яті жителів міста. Це варіант реклами, що завдяки своїм розмірам та яскравому виконанню абсолютно виграє у будь-якої іншої рекламної конструкції статичного плану.

Завдяки тому, що такий формат потребує мінімуму тексту, брандмауер виступає ідеальним носієм іміджевої реклами – якщо ви хочете просунути свій бренд, він допоможе залучити якомога більше користувачів та прихильників.

Nokan Media Group гарантує найкращу вартість розміщення за цінами оператора, а також можливість розробки індивідуальних об’єктів за бажанням клієнта у необхідному потрібному йому місці.

Наші об’єкти

Реклама на брандмауерах Київ

Реклама на брандмауерах стане гарним рішенням для бізнесу, який шукає спосіб виділитися на тлі інших конкурентів і хоче використовувати для цього нестандартні і великі формати. Брандмауер з рекламною пропозицією встановлюється на фасадах житлових будинків або інших будівель, за бажанням замовника. Розміри конструкції і локація розміщення обговорюються в індивідуальному порядку. Якщо вам потрібна гарна рекламна кампанія, і бюджети дозволяють, рекомендуємо вибрати саме брандмауери.

Переваги реклами на брандмауерах

Брандмауер – реклама, яка завдяки своїм розмірам перевищує звичайні зразки зовнішніх банерів, тяжіє до мінімалізму в макетах і відмінно виглядає. Серед інших конкурентних переваг ми можемо запропонувати:

  1. Розмір рекламного брандмауера може бути обмежений тільки площею передбачуваного розміщення.
  2. Аудиторія буде бачити об’єкт сім днів на тиждень і запам’ятає його краще, а як наслідок, кампанія пройде ефективніше.
  3. За умови креативного макета, можна рекламувати не тільки послуги, але і бренд в цілому.
  4. Нестандартне оформлення, яскравість кольорів і додаткова підсвітка доповнять ефект від великого розміру, що гарантовано приверне увагу майбутнього клієнта.
  5. Можливість розміщення в великих містах – Київ, Одеса, Харків, Дніпро, а значить, доступ до широкої аудиторії потенційних клієнтів.

Співпрацюючи з Nokan Media Group, ви зможете розмістити брандмауери в місті Київ та інших великих містах України. Ми пропонуємо не просто розробку індивідуальних об’єктів, а й індивідуально підібрану адресну програму з урахуванням побажань з розміщень. Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за контактними номерами.

Який формат розміщення буде оптимальним для вашого бізнесу?

Брандмауер – рекламна конструкція, що практично не має обмежень за розмірами. Ми співпрацюємо як з звичайними житловими будинками, так і з елітними ЖК, що дозволяє донести рекламну пропозицію до VIP-аудиторії. Яскравий і помітний слоган, гарне підсвічування і великі розміри реклами на фасадах будівель допоможуть привернути увагу і зацікавити потенційного покупця. Іміджева і статусна реклама як частина кампанії з просування продукту або послуги може бути розроблена як вами особисто, так і за допомогою наших професіоналів. У разі обмеженості бюджетів, Nokan Media Group може запропонувати інші варіанти розміщення ваших пропозицій: на елітних холлбордах біля консьєрж-служб і ліфтів, безпосередньо на новинних дошках в ліфті і багато інших варіантів. Ваш продукт отримає максимум уваги від клієнта. Телефонуйте вже зараз нашим консультантам для отримання додаткової інформації.

Послуги