5916

локацій

29

типів конструкцій

173

успішно реалізованих кампаній

Стандартні формати розміщення зовнішньої реклами в Україні доречні для підтримування позитивного іміджу компанії чи бренду. Дайте вашим клієнтам змогу бути в курсі останніх пропозицій, акцій та нових продуктів, залучайте їх якомога частіше згадувати саме про вашу компанію.

Все це можливо, якщо якомога частіше потрапляти на очі потенційним покупцям. Цю задачу виконують зовнішні носії, які працюють увесь рік 24 години на добу.

Стимулюйте продажі та привертайте увагу розмаїттям яскравих форматів, які ми запопонуємо для вас. Nokan Media Group гарантує широкі можливості вибору розміщення, яке необхідно вам для того, щоб зайняти домінуючу позицію та просунути продукт краще за конкурентів. Ми повністю несемо відповідальність за якість та своєчасність розміщення, перевіряємо стан зовнішньої реклами та актуальність інформації, гарантуємо своєчасну заміну та відповідний нагляд за рекламними поверхнями.

ВИДИ РЕКЛАМНИХ НОСІЇВ

Білборди

type1
type2

Сітілайти

Лайтбокси

type3
type4

Беклайти

Штендери

type5

Приклади розміщення

Зовнішня реклама Київ / Одеса

Практика розміщення зовнішньої реклами в Києві, Одесі та інших великих містах України довела свою ефективність. У переважній більшості випадків споживачі, які бачать товар протягом тривалого часу, купували її, щоб оцінити, навіть якщо особливої ​​потреби при цьому не відчували.

Чому варто замовити зовнішню рекламу в Києві?

Виробництво і виготовлення зовнішньої реклами – це один з найефективніших і затребуваних способів привернути покупців до свого товару. Великі компанії та торговельні мережі борються за можливість розташувати в місцях великого скупчення людей банери з пропозицією своїх послуг або товарів. Звичайно, існує безліч видів іншої реклами: розміщення оголошень в газеті, телебачення, інтернет, роздача листівок і інші. Наше агентство зовнішньої реклами в Києві, Одесі та інших містах України виконало безліч замовлень, і досвід показує, що без зовнішньої реклами домогтися позитивного ефекту достатньо складно. Звернувшись до професіоналів, можна бути впевненим у позитивному результаті. Наші фахівці знають всі тонкощі підготовки та розміщення рекламних банерів та інших видів зовнішньої реклами. Звернувшись в “Nokan”, клієнт може бути впевнений в якості надаваних послуг і індивідуальному підході до замовленням, адже виробництво зовнішньої реклами в Київ – це наш пріоритетний напрямок. Крім того, успіх клієнта – це наш успіх.

Виготовлення зовнішньої реклами в Києві

Потрібна зовнішня реклама в Києві недорого? Телефонуйте вже зараз, і консультант компанії Nokan розповість про наших вигідні пропозиції, відповість на додаткові питання і прийме замовлення з урахуванням всіх побажань клієнта. Замовити зовнішню рекламу у нас – це значить, скористатися всіма її головними перевагами:

 1. Ефективний спосіб формування позитивного іміджу компанії серед споживачів. В даному випадку можуть бути використані різні види зовнішньої реклами для отримання максимального ефекту.
 2. Розміщення зовнішньої реклами Київ і Одесі дозволяє стимулювати продажі локально. Монтаж рекламних носіїв в окремих районах дозволить виконати вузьконаправлене пропозицію, також можлива робота по всьому місту. Ми маємо дозвіл на розміщення реклами на ЖК та інших висотних будівлях, при цьому ціни відрізняються демократичністю.
 3. Наші співробітники вивчають питання перед складанням максимально вигідної пропозиції клієнту. Тому на зовнішню рекламу в Одесі ціна запропонована клієнту повністю відповідає якості виконаної роботи. Ми вивчаємо регіон і встановлюємо рекламу в місцях, де потенційні клієнти проводять більшу частину свого часу.
 4. Контакт майбутнього покупця з рекламою просто неминучий. Наприклад, в Одесі чи Києві частим явищем є пробки. Пасажири і водії по багато годин проводять на одному місці, знемагаючи від нудьги, їм нічого не залишається, як розглядати рекламні банери. Отримана інформація відкладається в підсвідомості, а значить, рано чи пізно буде використана.
 5. Використання зовнішньої реклами – це можливість дешево розширити клієнтську базу навіть за рахунок тих людей, які проводять мінімум часу в інтернеті або біля телевізора.
 6. Використовуючи різні види зовнішньої реклами, можна залучити покупців безпосередньо до місця реалізації товарів або надання різних видів послуг.
 7. Але найголовніше – цей вид реклами можна замовити досить дешево, при цьому працює він 24 години на добу, незважаючи на дату в календарі або погоду за вікном.

Таким чином, зовнішня реклама дозволяє охопити великий регіон або провести ефективну локальну компанію по презентації товару. Вартість зовнішньої реклами досить низька, але дозволяє досягти приголомшливих результатів.

Виробництво зовнішньої реклами від компанії “Nokan”

Чимало бізнесменів не бачать сенсу у використанні зовнішньої реклами для популяризації своїх пропозицій. Але подібний підхід в корені неправильний, адже розміщується вона саме там, де люди проводять багато часу: пляжі, узбіччя доріг, перехрестя, площі і парки. Багато об’єктів встановлюються таким чином, що контакт відбувається для потенційного покупця на підсвідомому рівні. Крім того, вона працює на всіх людей, з якими «стикається». Не важливо, чи читає людина газети, дивиться ТБ або виходить в інтернет, проходячи повз, він мимоволі «зачепиться» очима за яскраву напис і запам’ятає інформацію. Компанія “Nokan” пропонує своїм клієнтам не тільки виробництво зовнішньої реклами, але також ряд комплексних рішень, що дозволяють простимулювати зростання ефективності бізнесу. Ось лише деякі з переваг роботи з нами:

 1. Складання плану розміщення зовнішньої реклами різних видів на території міст Київ і Одеса.
 2. Оперативна підготовка програми реалізації плану, спрямованої на обрану цільову аудиторію.
 3. Можливість розміщення рекламних пропозицій на висотних будівлях Києва та Одеси. Ми маємо всі необхідні дозволи і діємо відповідно до законодавства України.
 4. Клієнт отримує докладну консультацію про різні види зовнішньої реклами та їх ефективності від кваліфікованих фахівців, що володіють великим досвідом роботи в даній сфері.
 5. Ми не тільки проводимо монтаж і контроль якості, але також розробляємо креативний і яскравий дизайн, повз якого не можна пройти, не помилувавшись.

Виправданість ціни зовнішньої реклами в Києві полягає в багатьох аспектах. Але основною перевагою є можливість залучити клієнта безпосередньо до місця надання послуг або продажу товару.

“Nokan”: зовнішня реклама в Києві недорого

Ми пропонуємо не тільки вигідні ціни, але також творчий індивідуальний підхід до кожного замовлення. Серед основних конкурентних переваг можна виділити наступні :

 1. Великий досвід співробітників в даній сфері роботи.
 2. Консультація кваліфікованого фахівця.
 3. Використання тільки перевірених матеріалів для створення каркасів.
 4. Контроль якості вже встановлених рекламних щитів.
 5. Можливість отримання знижок на послуги, що надаються.

Оформити замовлення, дізнатися більше про наших унікальних пропозиціях і поставити додаткові запитання можна прямо зараз. Для цього достатньо зателефонувати за одним із вказаних на сайті номерів.

Послуги