Телебачення продовжує тримати увагу – чому? По-перше, це швидкий доступ до новин. Швидше включити телевізор, де обов’язково покажуть останні події, ніж гортати сторінки гугла у пошуку усіх подробиць. По-друге, телебачення – абсолютний лідер у світі телешоу, які ми не звикли поки що дивитися у інтернеті, або вони з’являються там лише через певний час, коли стають неактуальні. Тому, як і раніше, ми чекаємо щотижня на улюблених героїв та їх повернення на екран.

По-третє, телебачення – це дуже простий спосіб отримати інформацію. І реклама на регіональних каналах має великі переваги перед іншими форматами саме завдяки тому, що регіональні ЗМІ добре знайомі мешканцям кожного міста – саме там їх інформують про останні події, що стосуються безпосередньо їх регіону та пропонують ознайомитися з пропозиціями, у яких вони можуть взяти участь.

Регіональні телеканали також спрощують бачення людей на рекламу, тому що вони пропонують звужений обсяг інформації, а значить, пробитися крізь інформаційну чергу стає простіше. Тут можна діяти двома шляхами – обирати звичний спосіб просування, який у будь-якому разі дійде до адресата, чи навпаки не зупинятися на досягнутому та заходити на телебачення яскраво та незвично. З будь-яким типом розміщення вам допоможе Nokan Media Group, команда якої завжди націлена не просто на результат, але і на позитивний розвиток вашої компанії та її іміджу за допомогою ТБ.

Переваги:

n1
Регіональним ТБ довіряють більше – мешканці міст добре знають канали свого регіону
n2
Більші можливості для просування товарів завдяки вужчому інформаційному полю
n3
Немає великої кількості конкурентів
n4
Можна робити промо-кампанію як у спрощеному вигляді, так і креативному, щоб відрізнятися
n5
Регіональні ТБ мають вузьку аудиторію, на яку можна орієнтуватися та таргетуватися
n6
Люди охочіше обиратимуть товар, знаючи, що ця пропозиція знаходиться неподалік від них

(Рус)

Реклама на региональном ТВ

Ни для кого не секрет, что телевизионная реклама на национальных каналах отличается достаточно высокой стоимостью. Конечно, ей нет равных по охвату зрительской аудитории, но не каждая компания способна оплатить дорогую услугу. К счастью, сегодня появилась замечательная возможность поднять свой рейтинг благодаря рекламе на региональном телевидении, цена которой вполне доступна и реальна.

Телевизионная реклама на ТВ в компании Nokan

Современная реклама на региональном телевидении обладает некоторыми преимуществами перед центральными телеканалами:

  1. Воздействие на аудиторию в определенном регионе.
  2. Ее стоимость заметно ниже, чем на центральном телевидении.
  3. Индивидуальный подход и выбор стратегии в конкретном городе.

Компания Nokan предлагает широкий спектр услуг для процветания любого бизнеса:

  • Оригинальная разработка интересного сюжета информационного характера,
  • Качественную запись видеоролика,
  • Самостоятельный подбор телеканалов, направленный на целевую аудиторию, указанную заказчиком,
  • Хорошие расценки и выгодные скидки,
  • Гарантированная успешная рекламная кампания.

Сколько стоит реклама на ТВ

На данный момент размещение рекламы на телевидении пользуется большой популярностью. Детально продуманный сюжет послужит удачным способом раскрутки бренда и сможет максимально воздействовать на подсознание потенциального клиента. Компания Nokan дает возможность создать высококачественную рекламу на региональном ТВ, снизив расходы на нее до минимума по сравнению с центральными каналами. Потраченные средства окупятся, а поставленная цель будет достигнута.

Коммерческая реклама на ТВ – путь к успеху

Размещение рекламы на ТВ с компанией Nokan – это огромный прорыв к лучшему будущему и верный путь к процветанию. Эффективность услуги доказана и не подлежит сомнениям.

Послуги