Допомогу кур’єрів важко переоцінити – це справді бездоганні солдати наших доставок, особливо у світі, де майже кожен третій замовляє товари з донесенням до будинку чи просто у руки. І такі ж правила існують і для рекламного бізнесу. Важливо, щоб ваша компанія, партнери чи клієнти отримували продукцію вчасно, не мали ніяких проблем з людським фактором, були повністю задоволені процесом доставки, якістю послуги, якістю товару та мали бажання продовжувати співробітництво з компанією, яка бездоганно виконує свої зобов’язання, не дивлячись на час, погоду та, можливо, обмежені умови.

Саме тому ми пропонуємо власні кур’єрські послуги від компанії Nokan Media Group. Наші клієнти знають, наскільки відповідально ми ставимося до доставки реклами у руки клієнта – наші кур’єри працюють, розносячи конверти з комунальними рахунками та рекламою в них по будівлях вчасно та швидко, а за цей напрямок Nokan навіть отримав статус національного оператора. Тобто, нам є, чим вас здивувати, а також є безліч кейсів доставки. Кур’єрська служба Nokan перевірена роками, знає усі правила спілкування та доставки, а також цінує наш час, ваш та час вашого клієнта.

Замовляйте послуги доставки вашої рекламної продукції, сувенірів чи іншого матеріалу у потрібні строки – ми відповімо якістю та швидкістю.

Послуги, які ми пропонуємо:

n1
Працюємо швидко та цінуємо час замовника
n2
Доставляємо будь-який формат пакунків
n3
Враховуємо можливі форс-мажори та доставляємо у зручний час
n4
Працюємо за будь-яких погодних умов у всіх районах міста
n5
Уміємо працювати та спілкуватися з людьми
n6
Працюємо максимально акуратно та звітуємо в строки

Послуги