Без логотипу не обійдеться жодна компанія. Тут без компромісів: якщо ви заходите на ринок товарів та послуг, і хочете, щоб вас сприймали серйозно, вам життєво необхідний чіткий, зрозумілий, естетичний та розбірливий логотип, який асоціюватиметься саме з вашим брендом, та додасть вам солідності.

Логотип також необхідний для використання як в онлайні, наприклад, на сайті компанії чи на платформах, де ви хочете розміщувати свою продукцію, так і на друкованих матеріалах, які ви замовляєте. При цьому, лого має бути розроблене у відповідності до потреб друку: мати відповідний розмір, бути збереженим у декількох варіантах з різним розширенням, мати усі атрибути, щоб пройти верифікацію при друкуванні. Наразі створення логотипів – це важка робота, яка потребує зосередженості, занння продукту та компанії, знання трендів щодо оформлення та вимог до візуальної подачі матеріалу.

Команда Nokan Media Group радить кожному, хто мріє про впізнаваний та стильний логотип, звернутися до професіональних дизайнерів, які зможуть підібрати візуал таким чином, щоб відобразити суть бізнесу, та дотриматися вимог. Зробіть ставку на гостру необхідність та вкладіть час та кошти у обговорення саме того зображення, яке ви хотілиб побачити, – і разом з дизайнерською студією переглядайте варіанти, які вона запропонує. У вас буде перевага замовника наполягти на потрібній формі та кольоровій гаммі, але при цьому ви не будете зв’язаним обмеженими можливостями при розробці, адже професіонали володіють усім спектром інструментів та досвідом, за допомогою яких ви отримаєте логотип своєї мрії.

Переваги:

n1
Логотип необхідний абсолютно будь-якому бізнесу
n2
Використовується у онлайн- та офлайн просуваннях
n3
Потрібний для друку фірмової продукції та оформлення корпоративних матеріалів
n4
Потрібний для впізнаваності серед пересічних користувачів
n5
Має бути зрозумілим та співвідноситися з завданнями бізнесу
n6
Розроблюється у відповідності до ваших побажань

Послуги