Створення брендбуку необхідно кожній компанії, яка працює зі створенням макетів, візуальної продукції та реклами, а також наймає підрядників виконувати роботу, пов’язану з маркетингом. Рано чи пізно будь-якому бренду потрібно визначитися з фірмовими кольорами, шрифтами, формами, що використовуються при наповненні візуальної продукції, градієнтами та загалом власне стилем, у якому оформлюються корпоративні рекламні та внутрішні матеріали.

Адже якщо робити усе з різними формами та кольоровою гаммою, не дотримуватися правил подачі та не мати аніякого фірмового стилю, врешті-решт можна прийти до того факту, що про вас ніхто не знатиме – адже ви схожі на мільйон інших компаній. Зробіть інвестицію у майбутнє  – зверніться до освіченого дизайнеру, який продумає вам кольори та типографіку, щоб у подальшій роботі ви спиралися саме на брендбук – тобто, зібраний воєдино план стосовно усіх аспектів оформлення, яке може бути використане в роботі.

Компанія Nokan Media Group пропонує послуги своїх дизайнерів, які залюбки візьмуться креативити та пропонувати вам наробки стосовно візуального стилю вашої компанії. Для цього ми ретельно вивчимо ваш бізнес та запропонуємо новий підхід до оформлення, який вам сподобається та буде практичним і зручним у пересиланні та використанні.

Переваги:

n1
Використовується для оформлення будь-якої фірмової продукції
n2
Містить колористику бізнесу та фірмові шрифти, які допомагають виокремити бізнес з-поміж інших
n3
Містить візуальні елементи, які можна використовувати при розробці макетів для реклами
n4
Використовується як командою, так і підрядниками
n5
Орієнтований на дизайнерів, але зрозумілий кожному
n6
Необхідна частина стилю компанії

Послуги