Перше, на що звертає увагу сучасний користувач інтернету, а особливо той, хто розуміється на сфері реклами та маркетингу, – це дизайн сайту, додатків, дизайн продукції та подача рекламного повідомлення або іміджу компанії в цілому. Якщо увесь вищезгаданий комплекс оформлений сучасно, витриманий в єдиному стилі, має чіткий меседж та влучно його доносить, якщо макети розроблені відповідно до останніх трендів, а інформація зчитується легко, клієнту буде набагато зрозуміліше, що саме ця компанія вкладає в розробку свого фірмового стилю більше зусиль, а значить, загалом ставиться до бізнесу серйозно та знається на підходах до просування бренду як в інтернеті, так і в офлайні.

Тому усім компаніям, які хочуть заявити про себе на широкий загал, стати трендсеттером у своїй справі та залучити якомога більше клієнтів та прихильників, ми радимо не економити на фірмовому стилі, та ставитися до нього з пріоритетом. Порівнюйте його з вашим обличчям – це перше, що бачить потенційний клієнт, а значить, справляє найбільше приховане враження і створює певну асоціацію.

Був досвід неякісного брендування? Вам вже робили дизайн, але ви хочете побачити щось значно цікавіше? Або ви лише починаєте свій шлях у бізнесі та шукаєте дизайнерів, які почують вас та створять стратегію іміджу, яка буде компромісом між вашими потребами та запитами аудиторії? Потрібний ребрендинг? Усім цим агенція Nokan Media Group займається на професійному рівні – ми пишаємося роботами своїх майстрів та хочемо працювати з вами, якщо ви аналогічно готові приділити увагу своєму оформленню та подачі у мережі.

Послуги, які ми пропонуємо:

n1
Допоможемо знайти власний стиль бізнесу
n2
Розробимо унікальне брендування
n3
Допоможемо підготувати ребрендинг
n4
Оформимо усі матеріали у відповідності до корпоративного стилю
n5
Дотримуємося останніх трендів у дизайні
n6
Приділимо увагу вашому іміджу у офлайн та онлайн-середовищах

Послуги