Яка асоціація виникає у вас зі словом “корпоратив”? Зазвичай, це щось подібне до великої вечірки вузького кола людей, що працюють в одній компанії. Але як щодо того, якщо ми скажемо вам про можливість проведення такого корпоративу, який дасть нових клієнтів?

Як це можливо? Цілком реально, адже на корпоративах часто бувають ваші партнери, а фото з чудових та продуманих вечірок показують у інтернеті та поширюють впізнаваність бізнесу. Тож потрібно усього нічого – належним чином розпланувати брендування вечірки, гарно підготуватися до зустрічі з партнерами та буквально зробити усіх щасливими та задоволеними, щоб надалі в уяві при слові “корпоративний захід” виникала асоціація лише з вашим бізнесом, а про гарно проведений вечір захоплено переказували лише позитивне.

Це можливо, якщо грамотно побудувати захід та не забути про важливі його компоненти. Тож рекомендуємо довірити свої корпоративні вечірки компанії Nokan Media Group, яка врахує особливості бізнесу та зробить за вас основну підготовку, щоб гості залишилися у позитивному настрої.

Переваги:

n1
Можна запросити клієнтів та партнерів, які оцінять турботу та лояльність
n2
Креативне брендування допоможе яскравіше нагадати про бренд
n3
На корпоративі можна презентувати товар або розповісти про плани компанії
n4
Допомагає підвищити мотивацію співробітників
n5
Органічно просуває бренд у соцмережах, якщо гості діляться позитивними фото
n6
Гарний привід для привітань від компанії клієнтам чи партнерам, вручення сувенірів тощо

Послуги