25

співробітників

350

реалізованих проектів

9

років на ринку

Компанія

Nokan Media Group

Nokan Media Group – медіа-агенція, заснована у 2010 році командою дружніх, відкритих та досвідчених спеціалістів з PR, реклами та бренд-маркетингу. 9 років ми успішно керуємо мережею власних рекламних носіїв і рекламних сервісів, щороку її розвиваємо та удосконалюємо для клієнтів. За декількома напрямками маємо статус національного оператора розміщення реклами.

Чому варто обирати Nokan?

Вам буде зручно з нами співпрацювати, оскільки ми гарантуємо прямий контакт з рекламними носіями та виключно власні операторські можливості. Це означає кращі умови для співпраці та жодних зайвих посередників.

Нестандартний підхід та ексклюзивні рекламні канали. Переконавшись у тому, що існуючі сервіси не завжди приносять потрібний замовнику результат, ми створили нові комунікаційні рішення, які в перспективі були сформовані в окремі напрямки діяльності компанії. Так формат розміщення реклами у конвертах з комунальними платежами – це єдиний сервіс у країні, який надаємо лише ми. Більше того, команда Nokan завжди займається вашим питанням індивідуально та відноситься до завдання відповідально, щоб переконатися у відповідності рекламної кампанії та цільової аудиторії вашого бізнесу.

Високий рівень компетенції команди та обізнаність у рекламних каналах Києва та інших міст України. Наполегливість, досвід та уважніть кожного члена нашої сім’ї Nokan Media Group допомагає нам створювати успішні рекламні кампанії для вас. Наші менеджери мають більше 10 років досвіду у рекламній сфері, та постійно шукають шляхів для вдосконалення своєї кваліфікації.

Ви переконаєтеся, що ми володіємо повною інформацією щодо розміщення реклами в Україні, та відповідаємо за якість і результат. Ми впевнено говоримо: якщо вам потрібні ефективні рішення в сферах прямої чи непрямої зовнішньої реклами, доручіть це нам.

Ваша реклама – наша гідність.

Ми гарантуємо найкращий результат!

Нам довіряють

Послуги