19

локацій

10 років

- строк служби

Рекламні установки на дахах дають беззаперечну перевагу над іншими. Про вас знатимуть, вас помітять, вас запам’ятають, на вас будуть орієнтуватися. З Nokan ви маєте можливість розмістити дахову рекламу на будинках, ЖК чи інших спорудах на ваш вибір та забезпечити потік зацікавлених клієнтів, які побачать пропозицію та не зможуть пройти повз неї.
Цікавим варіантом є можливість комбінувати технології у процесі монтажу конструкції. Ви можете розмістити на даху рекламу з об’ємними літерами та електронним чи світлодіоїдним табло, щоб бути ще помітніше та виділитися навіть з-поміж дахових установок.

Nokan Media Group розміщує дахові установки на верхніх перекриттях будівель. Всі конструкції виконані з металевого профілю, оснащені надійним каркасом та несучою конструкцією. Монтаж рекламних установок на дахах здійснюється за допомогою автовишок, автокранів або промислових альпіністів. Можете бути спокійними за якість виконання роботи – ми зацікавлені у тому, щоб ваша реклама виглядала стильно та була абсолютно безпечною для людей та середовища.

Обирайте дахову установку для виразного стилю вашого бізнесу. Запам’ятовуйтеся та забезпечуйте собі статус серйозного гравця на ринку та переможця серед інших рекламодавців.

Наші об'єкти

Новини