67

конструкцій

17462,12 м2

рекламних площин

86

успішних рекламних кампаній

Ми розміщуємо брандмауери у Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі на фасадах будинків та будь-яких інших будівель у потрібному вам форматі. Бажаєте нестандартний розмір, щоб реклама запам’яталася надовго та захоплювала подих? Тоді варто обрати рекламу на брандмауерах.

Які переваги такого розміщення надає Nokan? Наш рекламний банер може бути виконаний у будь-якому розмірі та розміщений на фасаді з потрібної вам сторони. Він працюватиме 7 днів на тиждень та буде оснащений освітлювальними приладами високої якості, завдяки чому стане помітним навіть у темний час доби та залишиться у пам’яті жителів міста. Це варіант реклами, що завдяки своїм розмірам та яскравому виконанню абсолютно виграє у будь-якої іншої рекламної конструкції статичного плану.

Завдяки тому, що такий формат потребує мінімуму тексту, брандмауер виступає ідеальним носієм іміджевої реклами – якщо ви хочете просунути свій бренд, він допоможе залучити якомога більше користувачів та прихильників.

Nokan Media Group гарантує найкращу вартість розміщення за цінами оператора, а також можливість розробки індивідуальних об’єктів за бажанням клієнта у необхідному потрібному йому місці.

Наші об’єкти

Новини