35 км

пляжної лінії

> 200

пляжних кабінок

> 5 000 000

відпочиваючих у сезон

На дворі літо, і ви маєте, що запропонувати клієнту в цей спекотний сезон? Зверніть увагу на сезонне розміщення реклами на кабінках Києва, Одеси, Бердянську та Херсонської області. На пляжі яскраві та цікаві рекламні кампанії привертають активну увагу широкої аудиторії.

В середньому відпочинок 1-ї людини біля водойми триває 3-4 години, і весь цей час рекламна інформація знаходиться в полі її зору, вона контактує з кабінкою та бачить розміщену інформацію як із води, так і безпосередньо на пляжі.

Щодня вашому бренду гарантована багатотисячна аудиторія, адже як вдень, так і ввечері на пляжах та набережних знаходиться потік перехожих та відпочиваючих, широко розвинена інфраструктура, пропонуються розважальні послуги для дорослих і дітей, працюють кафе і ресторани. Вас побачать, а ваші послуги будуть асоціювати з приємними спогадами та чудовим настроєм.

Нагадуємо, що пляжний сезон триває з травня по вересень, і у цей час ви можете активно включатися у розміщення реклами на пляжних кабінах. Nokan Media Group гарантує моніторинг цілісності рекламного носія. 3 рази на місяць наша команда перевіряє якість розміщення. Індивідуально за бажанням ми можемо розробити та організувати для вас нестандартну рекламну кампанію на пляжах та у зонах відпочинку.

Обирайте брендування пляжних кабін та аудиторію більше ніж 5 000 000 відпочиваючих.

Переваги

n1
Реклама на пляжах Києва, Одеси, Бердянську та Херсонської області
n2
Аудиторія – більше 5 000 000 відпочиваючих
n3
Моніторинг цілісності рекламного носія 3 рази на місяць
n4
Організація та проведення додаткових нестандартних рекламних кампаній на пляжах

Наші пляжі

Київ

Наші проекти

Новини