2100

автомобілей у базі

8

видів авто

Реклама на автомобілях – це ефективний спосіб заявити про свою компанію, посилити ефект присутності бренду на ринку, підвищити впізнаваність продукту чи бренду та попит на ваші послуги. Такий формат постійно знаходиться на виду, особливо у пасажирів авто, тож зверніть увагу при виборі рекламних розміщень для своєї цільової аудиторії.

Брендування доступне у двох варіантах: як приватного авто, так і вантажних автомобілів, тому для вас є широкий спектр вибору, в залежності від рекламного звернення. Ми допоможемо вам визначитися з метою рекламної кампанії та підберемо ті автівки, які передадуть суть реклами та донесуть її до аудиторії. Зверніть увагу, що цей формат дуже вигідний, адже ви вкладаєте гроші в постійну рекламну кампанію, яка потребує коштів лише при брендуванні – а потім працює вже на вас.

У спостерігача, пасажира, водія та перехожого, якому щодня потраплятиме на очі ваша реклама, складеться позитивне враження про велику компанію, яка широко заходить на ринок та веде активний бізнес.
Жодних додаткових витрат – брендуйте авто та отримуйте клієнтів.

Переваги

n1
Ефективний спосіб посилити присутність бренду, підвищити впізнаваність та попит
n2
Складається враження, що ваш бізнес активно розвивається та росте
n3
Доступне брендування приватних авто та вантажівок
n4
Витрачаєте гроші один раз, а результат отримуєте без додаткових витрат

приклади розмiщення

Новини