375

готових рішень

5

міст України

Стандартні рішення для реклами більше не варіант? Гайда випробовувати нові шляхи рекламних розміщень. Дружня та креативна команда Nokan готова на все, щоб виготовити незвичну, цікаву конструкцію для реклами, арт-об’єкт, від якого перехоплюватиме подих! Бажання зробити фото чи селфі зростуть у сотні разів, а перехожі, гості свят чи фестивалей, тематичних днів або просто жителі та гості міста захочуть бути поруч з вашою креативною рекламою.

Що для цього потрібно? Лише ваша уява та наші можливості. Ми підготуємо інсталяцію, яка запрацює у будь-якому місці, вистоїть у будь-яку погоду та знайде відгук у кожному серці.
Формат рекламної арт-інсталяції – об’ємний 3D. Це зроблено для того, щоб вона ефектно виглядала з будь-якого боку та була помітною. До речі, такий варіант розміщення чудово зчитується на відстані до 100 метрів, адже розміри конструкції залежать лише від вас та можуть приємно здивувати.

Розміщення можливе у прив’язці до святкових днів, вечірок, визначних дат абощо. Це чудовий варіант для фотозони, щоб потенційні клієнти долучалися до вас та вашого продукту активніше, та несли ваш бренд у соціальні мережі і якомога більше поширювали рекламний меседж.

Приклади розміщення

Новини