16 200 000+

конвертів надіслано

3324+

задоволених клієнтів

1500

успішних рекламних кампаній

Задаєтесь питанням, чи існує нестандартна реклама, яка 100% дійде до цільової аудиторії? Відповідь: так! Nokan Media Group пропонує розміщення реклами у конвертах із рахунками за житлово-комунальні послуги. Цей формат унікальний тому, що кожний конверт з друкованою рекламною інформацією гарантовано потрапляє у руки адресата. Усі мешканці Києва отримують квитанції, які є фінансовим документом, та привертають увагу. Жодних зайвих витрат бюджету.

З покриттям понад 2 500 000 жителів Києва та гарантованою доставкою з 10 до 20 числа кожного місяця, ми – єдина медіа-агенція в Україні, яка займається таким ексклюзивним розміщенням. Ваші пропозиції отримають максимум уваги, а ви будете впевнені у результаті кампанії.

Ваш результат – наша ціль, тому Nokan пропонує клієнтам індивідуальну розробку адресної програми. Ми врахуємо аудиторію, яка стосується саме вашого бізнесу, та запропонуємо вибірку, яка максимально відповідатиме вашим потребам. Ви також можете орієнтувати рекламну кампанію як на новобудови, так і на будинки старого типу.

ПЕРЕВАГИ

n1
Покриття понад 150 000 квартир та 2 500 000 мешканців Києва
n2
Гарантована доставка конверту з рекламою просто у руки адресату
n3
Гарантія 100% ознайомлення з рекламною інформацією
n4
Відсутність конкуренції та висока ефективність кампанії
n5
Індивідуальні адресні програми з урахуванням цільової аудиторії
n6
Будь-які рекламні носії: буклети, флаєри, візитівки, листівки тощо

Ваш бізнес

Останні рекламні кампанії

Новини